Solymár Imre Városi Könyvtár Solymár Imre Városi Könyvtár
2024. 03. 28. Csütörtök  -  Gedeon napja.
Ön a 63 715. látogatónk.

Kezdőoldal

5 perc angol

A magazin már a kezdetektől nagy sikernek örvend, közel 10.000 példányos eladást produkálva havonta. Magazinunk létrehozásakor célunk az volt, hogy egy olyan újságot alkossunk, amely egy bulvár-életmód magazinnak „álcázott” nyelvoktató lap, így az olvasók olyan egyébként érdekes, hasznos és szórakozatható cikkeken keresztül tanulhatják és gyakorolhatják az angol nyelvet, amelyeket egyébként is valószínűleg elolvasnának egy magyar nyelvű újságban. Így egyszerre tudnak kikapcsolódni és észrevétlenül tanulni is. A magazin a következő témákban kínál cikkeket (különböző tudásszinteken): havi aktualitás, érdekes hírek a nagyvilágból, ételek és receptek, utazás, lenyűgöző állatvilág, egészség és fitnesz, divat és szépség, celeb hírek, sport, tudomány és technika, zene, könyvek, filmek. Az újság második fele érettségizőknek, nyelvvizsgázóknak, üzleti nyelvet tanulóknak és gyerekeknek kínál tananyagokat, felkészítő feladatsorokat és kidolgozott érettségi tételeket. Kiadványunkkal gondoltunk a kezdőkre is, így számos könnyű tananyag és képes szótár is van a magazinban. A kiadvány cikkeinek nagy részéhez hanganyag is tartozik, amelyet egy brit rádióállomáson veszünk fel havonta anyanyelvi előadók közreműködésével (havonta kb. 90 perces audió/nagyjából 18-24 különálló audió). A hanganyagokat az olvasók ingyenesen érhetik él és tölthetik le weboldalunkról, így a magazin cikkeit akár MP3 lejátszón vagy mobiltelefonon is tudják hallgatni úton-útfélen.

BBC History

Világtörténelmi magazin a Kossuth Kiadótól

Kutya magazin

Minden ami kutya a

Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületeinek Szövetségétől.

Könyvajánló: Lakatos Levente - Loveclub

Vajon mennyire véletlen, amikor „véletlenül” ránk talál egy helyes fiú az interneten?

Lili minden vágya, hogy újságíró legyen, és kitartásának köszönhetően, a legnagyobb napilap szerkesztője ajánlatot tesz neki: ha záros határidőn belül felkutat egy címlap sztorit, már az iskolaidő alatt is dolgozhat az újságnak. A lány lelkes témakeresésbe kezd, és felfigyel rá, hogy a közelmúltban szokatlanul sok fiatal követett el öngyilkosságot a fővárosban. Meggyőződése, hogy valamilyen új drog, vagy egy szekta áll a tragédiák hátterében. Az azonban álmában sem jut eszébe, hogy lakótársa, az extrém stílusú Cicamica is belekeveredett az ügybe. Sőt, ő mozgatja a szálakat.

Becsületkasszás könyvvásár!

Nézzen be Ön is, érdemes!

Előző1 2 3 ... 37 38 39 40 41 42 Következő
Új Széchenyi Terv Magyarország megújul Europa.eu